Seuran toimihenkilöt

Hallitus


Olli Dahl
Puheenjohtaja
Sidosryhmäyhteistyö, JoJo-hallitus-yhteyshenkilö
olli.dahl@peimariareena.fi
0405013485


Kaj Kesälä
Varapuheenjohtaja, Turvallisuuspäällikkö
kaj.kesala@gmail.com
0400157344


Vesa Kouri
Junioripäällikkö
peimarijunior@gmail.com
0400887919


Mika Louhola
Seuran hallinnolliset tehtävät
mika.louhola@kolumbus.fi
+358 50 551 4296


Oskari Tuominen
Seurakoordinaattori
peimaricoordinator@gmail.com
0504399667


Tuukka Kankaanranta
Viestintä- ja markkinointivastaava
peimaricommunications@gmail.com


Ville Saarela
Tyttöfutisvastaava, kehitys ja markkinointi
ville.saarela@ipl.fi
0443501111


Juho Murto
Varainhankinta ja markkinointi
juho.a.m.murto@gmail.com


Valmentajat


Tiago Santos
Valmennuspäällikkö
tiagovieirasantos@gmail.com


André Miranda
Vastuuvalmentaja
affmde@hotmail.com


Jorge Cunha
Vastuuvalmentaja
jorge.acunha@gmail.com


Muut seuran toimihenkilöt


Maija Dahl
Pelipassi- ja vakuutusasiat
(Pelipaikka-ohjelmiston pääkäyttäjä), Edustusjoukkueen kotiottelutapahtumien organisointi ja otteluisännyysasiat
maija.dahl@peimariareena.fi
040 5238856


Hanna-Leena Rantala
Talous ja kirjanpito
hanna-leena.rantala@tpprofiitti.fi
+358407276361


   
Lisää uutisia
Peimari United ry
Kategoriat