Ensimmäinen Peimari United seurakirje on julkaistu
Peimari United ryJulkaistu: 19.03.2021 10.06

Ensimmäinen Peimari United seurakirje on julkaistu

Peimari Unitedin tavoitteena on pitää aktiivisesti yhteyttä kaikkiin seuran jäseniin, faneihin sekä vaikuttajiin, jotta seuran ajankohtaiset uutiset pysyvät jokaisella ajan tasalla. Nyt varsinkin koronaviruspandemian aikana emme näe kentän laidalla yhtä aktiivisesti, joten ajankohtaiset asiat sekä kuulumiset jäävät saamatta. Näin ollen olemme halunneet kehittää yhteydenpitoa entistä vahvemmaksi, tuomalla seuralle oman kuukausittain sähköpostilla saapuvan seurakirjeen. Seurakirjeessä tiedotamme mm. seuran uutisista, valmentajien kuulumisia, uusista tapahtumista sekä aikuis- ja juniorijoukkueiden kuulumisista.

Lue ensimmäinen seurakirje: Peimari United Seurakirje 3/2021

Ensimmäinen seurakirje on lähetetty kaikille seuran toiminnanohjausjärjestelmä Jopoxin tietosuojaselosteen hyväksyneille. (Jos et ole saanut kirjettä, vaikka olet seuran Jopoxissa, tarkistathan myös sähköpostisi roskapostin)

Liity seurakirjeen postituslistalle:

Peimari United – Paimion ja Sauvon alueella toimiva jalkapallon erikoisseura